Комплектація:
Батарея і зарядний пристрій (220V) в комплект не входять.
Товар 100% оригінальний, поставляється з Америки, США (USA).
Гарантія - 12 місяців.
Опис Milwaukee M12 JS-0 (2445-20):
Високопродуктивна 12V модель акумуляторного лобзика являє собою нове покоління професійних інструментів. Одна з найбільш компактних і легких (1,7 кг) без мережевих моделей, дозволяє без клопоту виконувати швидкі пропили в деревині, металі, плитці стіни, пластмасі. Низький центр ваги оптимально підходить для точного криволінійного різання (до 45 градусів)
Переваги Milwaukee M12 JS-0:
Для оптимального балансу апарат оснащений ексклюзивною гібридної рукояттю (елементи бочкообразного і верхнього типу рукояті) з обгумованими ділянкамиЧіткий огляд лінії різу і заготовки по боках від неї гарантує компактність апарату і світлодіодВрівноважений механізм дає антивібраційний ефект і особливо плавний 19 мм хід пильного полотнаКомплект поставки включає спеціальна підошва, запобігає подряпиниЗменшити відхилення полотна можна з роликовою направляючоїБезпечно змінити леза дозволяє Т-подібна конструкція хвостовика системи затиску Quik-Lok
5-позиційна орбітальна установка для максимальної універсальностіПрацює від батареї M18 REDLITHIUMАнти осколок пристрої для безпекиСкіс для взуття без інструментів для швидкої і простої регулюванняЗажим для леза Quik-Lok ™ для швидкої заміни лезаПоверхнева рукоятка оснащена тригером з регульованою швидкістю для максимального контролюЧистяча взуття запобігає потертості і вибоїни на ріжучій поверхні.